Pakowanie prezentów

Urodziny, imieniny, święta Bożego Narodzenia, wesela, roczki i komunie, jak widać, okazji do wręczania prezentów jest naprawdę wiele. Za każdym razem, gdy jesteśmy gośćmi, zależy nam przede wszystkim na tym, aby prezent trafił w gusta osoby obdarowywanej oraz aby pięknie się prezentował.

Wydaje się, że ta druga kwestia nie powinna stanowić problemu, ponieważ możliwości jest wiele. Możesz postawić przecież na zwykłą kolorową torebkę, owinąć prezent specjalnym papierem lub zakupić gotowe pudełka ozdobne, które są świetne szczególnie dla tych osób, które nie mają czasu na artystyczne zabawy. Jednak co, jeśli po pewnym czasie pomysły się kończą? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych rozwiązań, które ułatwią Ci to zadanie.

prezenty

Dodaj coś od siebie

Oryginalnie prezentujący się prezent zrobi wrażenie nie tylko na osobie, dla której będzie on przeznaczony, ale także na pozostałych, zaproszonych gościach. Co zrobić, aby Twój upominek zyskał unikatowy charakter? Możesz wybrać pudełka ozdobne z motywem, który nawiązywałby do tematyki całej imprezy lub hobby solenizanta, czy solenizantki. Świetnym rozwiązaniem jest również przyklejenie na pudełku zdjęć przedstawiających wspólne wspomnienia, zwłaszcza jeśli szykujesz niespodziankę dla naprawdę bliskie Ci osoby.

Postaw na minimalizm

Pudełka ozdobne lub gotowe torebki już same w sobie wyglądają bardzo dobrze. Czasami wystarczy dodać wstążkę i prezent gotowy. Ostatnio w modzie jest także owijanie upominków w szary papier. Tak, dobrze przeczytaliście, szary papier, który służy nam zazwyczaj do pakowania kanapek na drugie śniadanie. Tworzy on bowiem doskonałą bazę do tworzenia własnoręcznych ozdób. Możesz na nim rysować, pisać i przyklejać różnorodne drobiazgi. Ponadto doskonale komponuje się z żywymi gałązkami oraz intensywnymi kolorami. Ziemisty kolor papieru w połączeniu z pakowym, jutowym sznurem i żywymi gałązkami sprawia, że całość prezentuje się bardzo naturalnie, a jednocześnie stylowo i ze smakiem.

Wygodne opcje

Jesteś zabiegany i nie masz czasu na dekorowanie oraz pakowanie prezentów? Nic straconego, obecnie wiele sklepów oferuje za drobną opłatą zapakowanie upominku w sposób estetyczny i profesjonalny. Upewnij się, że miejsce, w którym nabywasz wybrany drobiazg, nie świadczy takich usług. Poza tym, tak, jak wcześniej wspomnieliśmy, możesz postawić na gotowe opakowania na prezenty. Jednak nie muszą one wcale wyglądać tandetnie. Do wyboru masz tekturowe lub drewniane pudełka ozdobne, spersonalizowane torebki i pudełka, a także opakowania o różnych kształtach, m.in. klatki, która doskonale sprawdza się do zapakowania alkoholu.

Znasz to uczucie, kiedy kupujesz torebkę i okazuje się ona za mała na Twój prezent? Zapomnij o tym, producenci opakowań dają możliwość zamówienia pudełka ozdobnego wykonanego na wymiar. Dzięki czemu będzie ono pasować idealnie do upominku.źródła:
http://silverbox24.pl/opakowania/pudelka-na-wymiar/