Zapachy samochodowe

Każdy lubi, kiedy jego samochód jest czysto i świeżo pachnie. Codziennie spędzamy mnóstwo czasu w naszych samochodach, dojeżdżając do pracy, zawożąc dzieci do szkoły, na imprezy, czy wyjeżdżając z rodziną na wspólne weekendy. Długie podróże w aucie, w którym unosi się woń dymu papierosowego, potu i jedzenia nie należą do najbardziej komfortowych. Nie bez powodu, więc wnętrze naszego samochodu musi przyjemnie pachnieć.

Zapachy samochodowe pomagają wyeliminować nieprzyjemne aromaty, a także wprowadzają świeżą i orzeźwiającą nutę, która trwale zagości w Twoim aucie, ale nie będzie dekoncentrować Cię podczas jazdy. Na rynku dostępna jest szeroka gama zapachów, które stworzą przyjemną atmosferę w Twoim samochodzie. Od kwiatowych, po czyste i neutralne aromaty, przypominające spacery po lesie, kąpiele w morzu, czy też wspinaczkę po górach.

samochód

Reklamowe zapachy samochodowe

Poza tym firmy zajmujące się produkcją odświeżaczy do aut coraz częściej oferują reklamowe zapachy samochodowe. Co to jest? Otóż reklamowe zapachy samochodowe to zawieszki, o których kształcie i grafice decyduje sam klient. Jest to produkt dostosowany do jego indywidualnych potrzeb i wymagań. Dzięki temu w prosty sposób można wypromować swoją firmę, zespół, czy wesprzeć jakąś akcję charytatywną. Nadruk na zawieszce zapachowej może być dowolny. Reklamowe zapachy samochodowe przyciągają nie tylko swoimi aromatami, ale także unikalnym wyglądem.

Najpopularniejsze zapachy do samochodu

Do najczęściej wybieranych aromatów do aut należą te neutralne. Nie powinno to dziwić - przecież niewiele osób chce, aby ich samochód pachniał zbyt intensywnie i przytłaczająco. Pragniemy raczej, aby zachęcał świeżością. Dlatego takim powodzeniem cieszą się zapachy świeżego powietrza, bryzy morskiej, czy mięty. Jedną z neutralnych woni, która jest hitem wśród kupujących, jest zapach nowego samochodu. To bardzo zaskakujące, jak wielu z nas uwielbia wsiadać do auta, które pachnie niemal tak, jakby niedawno wyjechało z salonu.

Popularnością cieszą się również egzotyczne i owocowe zapachy samochodowe. Wszystko przez to, że przywołują w nas wakacyjne wspomnienia, które działają na nas odprężająco i relaksująco. Kierowcy szczególnie lubią także zapachy dzieciństwa, takie jak jabłko z cynamonem i goździkami, aromat, przypominający nam o wyjątkowych świętach Bożego Narodzenia, związanych z tym odpakowywaniem prezentów i czasem spędzonym z rodziną. Oczywiście jest pewna reguła. Płeć męska chętniej sięga po intensywne i konkretne zapachy. Natomiast kobiety to miłośniczki słodkich i kwiatowych nut.

KOMENTARZE:
• Paweł
http://euroaroma.pl/zapachy-samochodowe.html | 2019-08-13

Auto powinno ładnie pachnieć w środku. Ja polecam zapach nowego auta.